Toza ve suya karşı yüksek dirence sahip yağlayıcı çözümleri

MADENCİLİK SEKTÖRÜ

MADEN OCAKLARINDA

İş Makinelerinin Bom Kısımları

Madencilik sektöründe kazım işlemini gerçekleştiren makinelerin en önemli parçalarından biri de bom kısımlarıdır. Yüksek titreşimler, uzun süreli çalışmalar ve tozlu ortam bu parçaların doğru şekilde yağlanmasını gerektiren etkenlerdir. Ekipmanın güvenli bir şekilde çalışabilmesi için sürtünme, aşınma ve korozyona karşı yüksek dirençli yağlayıcı kullanmalısınız.

Elek ve
Kırıcılarda

Madencilik sektöründe üretim neredeyse hiç durmadan devam eder. Özellikle elek ve kırıcılar madenin çıkarılması ve ayırılması konusunda çok önemli makinelerdir. Bu nedenle doğru bir yağlayıcı kullanılarak düzenli aralıklarla yağlanmaları gerekir. Ekipmanlardan daha yüksek performans alabilmeniz için makineleriniz için en iyi yağlayıcı seçtiğinizden emin olun.

Toza ve Suya Maruz Kalan Makinelerde

Oldukça zor çalışma koşullarına sahip olan madencilik sektöründe saha makinelerinin yüksek performansta çalışması çok önemlidir. Devamlı olarak tozlu veya sulu ortamlarda çalışması gereken bu makinelerin parçaları güçlü yapıda bir yağlayıcı ile rutin olarak yağlanmalıdır. Bu nedenle tozdan veya sudan etkilenmeyen bir yağlayıcı seçimi yapmanız gerekir.

gres-siyah
COMPLEX AG 1500

Özel Açık Dişli Gresi

Özel dişli gresi içerisinde bulunan mükemmel formülü sayesinde açık dişlilerde kusursuz performans sergilemektedir. Mineral baz yağı içeren bir üründür

fres-beyaz
ZERAX 5502

Ekstrem Sentetik Gres

Sentetik gres yağının kullanımının birçok faydası bulunmaktadır. Bunların başında da yüksek sıcaklıklarda olduğu kadar, düşük sıcaklıklarda da mükemmel performans göstermesi gelmektedir.

fres-beyaz
COLDEX

Kalsiyum Sülf. Kompleks Gres

Geniş sıcaklık aralıklarında çalışabilme özelliği sayesinde uzun süreli performans sunmaktadır. Bu sayede çok düşük ve çok yüksek sıcaklıklarda formunu koruyarak üstün performansını sürdürür.

oil-drop
CORFIN DİŞLİ

Mineral Dişli
Yağı

Mineral Bazlı Dişli yağı aşırı basınç (EP) ve özel katkılar ile güçlendirilmiş, yüksek viskozite indeksli, yüksek performanslı çok amaçlı ağır hizmet dişli yağlarıdır.

oil-drop
CORFIN SNT DİŞLİ

Sentetik Dişli Yağı

Aşırı basınç (EP) ve nitelik kazandırıcı özel katkılar ile güçlendirilmiş,  yüksek viskozite indeksli, sentetik yağ esaslı,  çok amaçlı ağır hizmet dişli yağlarıdır.

oil-drop
CORFIN HİDRO

Mineral Hidrolik Yağı

Hidrolik yağı zor şartlar altında çalışan, endüstriyel çevrelerin ihtiyaç duyduğu spesifikasyonları karşılayan üstün nitelikli hidrolik sistem yağlarıdır. 

oil-drop
CORFIN KOMP

Mineral Kompresör Yağı

Mineral Bazlı Kompresör Yağı ; Vidalı ve paletli tip kompresörler için geliştirilmiş, yüksek kaliteli ve mineral esaslı bir üründür.